Hakkımızda

Kadim ticari tecrübeyi modern ticaret dünyasına taşımak ideali ile...

Bazen tarihçeniz anlatır sizi bazen de hayalleriniz ve özveriniz…

Her başarının perde arkasında bir başarı hikâyesi elbette vardır. Hatta birçoğu bin dokuz yüz bilmem kaç yılında kurulmuş ve süre giden yıllarda nasıl başarılı bir firma olduğundan bahseder.

Çünkü kadim meslekler bu tür tarihçeler için oldukça müsaittir. Mesela kumaşçı, mesela kunduracı gibi… Artık modern çağın hızla değişen ticari atmosferi içinde, bazı meslekler de köklü olamayacak kadar yeni yeni türemeye başladı. Mesela e-satış, sosyal medya pazarlama yöntemleri gibi… Bu alanlar da tarihten bağımsız değildir elbette. En nihayetinde bir pazarlama yöntemi olmakla birlikte bu açıdan bakarsak bizimde tarihçemiz bin dokuz yüz bilmem kaçlı yıllara dayandığından söz edebiliriz.

Paragrafın başında belirttiğimiz gibi bu alan tarihçenin anlatılmasından ziyade hayallerin ve özverinin sergilenmesi gereken bir alan olduğu kanaatindeyiz.

Yeni nesil ticari alanlar arasında oldukça önemli bir köşe kapan e-satış; inovasyon, azim, kararlılık ve güven isteyen, aynı zamanda profesyonel alt yapıya sahip bir ekip çalışması hizmeti vermelidir müşterilerine. Tam burada www.bayaksesuar.com sitemiz ve BAYEFENDİ markalı ürünlerimiz devreye giriyor. Ve başta söylediğimiz cümleyi tekrarlayarak sitemizi ve markamızı hizmetinize sunuyoruz…

 

Kadim ticari tecrübeyi modern ticaret dünyasına taşımak ideali ile…

 

BAYEFENDİ